Lakás (panel) Eladó Budapest III. kerület - Lukács György utca

Eladó Budapest III. kerület Lakás (panel)
57 m2Alapterület 3 Szoba
59 000 000 Ft Ár
Hitelkalkuláció folyamatban... Loading
382185Azonosító
További adatok

Utcai Kilátás

Közepes Állapot

Panel Szerkezet

Távfűtés egyedi mérővel Fűtés

Összkomfort Komfort

Utcán, közterületen Parkolás

Emelet 4

Van Lift

Tömegközlekedés

Nem Amerikai konyhás

Nincs Kertkapcsolat

1983 Építés éve

Közös költség 15 000 Ft

Délkeleti Tájolás

3 szobás lakás jó elosztással, csendes környezetben – Békásmegyer hegy felőli oldala

Békásmegyer kedvelt, hegy felőli részén megvételre kínálok egy 4. emeleti, 57 m²-es, háromszobás lakást. Az ingatlan csendes elhelyezkedése ideális választás azoknak, akik szeretnének a városi nyüzsgéstől kissé távolabb élni, ugyanakkor fontos számukra a jó megközelíthetőség.

A lakás jelenleg bérlők által lakott, akik hosszú távon is maradnának, így akár befektetésnek is kiváló lehetőség. Az ingatlan jó állapotban van, de belső tereinek hangulata és felszereltsége már nem mindenben felel meg a modern elvárásoknak. Éppen ezért azoknak ajánlom, akik meglátják benne a lehetőséget, és szívesen alakítanák ki saját elképzeléseik szerint.

A társasház jogilag és pénzügyileg rendezett, az ingatlan CSOK+ alkalmas és hitelezhető, így akár kisebb családok is könnyen megvalósíthatják itt lakáscéljaikat.

Az ár pozicionálását a keresett lokáció és az ingatlan adottságai indokolják – a békásmegyeri hegy felőli oldal csendes környezete és a praktikus elosztás miatt ez a lakás hosszú távon is értékálló.

Ne maradjon le róla – érdeklődjön most!
Az ár irányár!
SID
Harmati Attila

Harmati Attila

Hívjon bizalommal

+36-70-520-Mutasd!

További hirdetéseim

Ingatlaniroda
GDN Ingatlanhálózat - Vác
+36 70 520 2966